R

Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej
południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)

Regionalna Debata o Pracy

25 września 2018

Szanowni Państwo,

Powiat Lubański i Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu w ramach działania 10.4.1 RPO WD 2014-2020 realizują w okresie 2016-2018 projekt pt. „Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)”. Jego celem jest poprawa efektywności kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych w powiatach: lubańskim, bolesławieckim, zgorzeleckim poprzez stworzenie i funkcjonowanie e-platformy REGSI oraz wzrost kompetencji nauczycieli przedmiotów zawodowych i doradców edukacyjno-zawodowych.

Realizowane w ramach projektu powiatowe debaty o pracy w Lubaniu, Bolesławcu
i Zgorzelcu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem lokalnych pracodawców, instytucji rynku pracy, szkół i organów prowadzących oraz młodzieży szkolnej.
Jako podsumowanie naszych działań, mających na celu współpracę wszystkich podmiotów działających na rynku pracy, zaplanowaliśmy organizację REGIONALNEJ DEBATY O PRACY pod hasłem „Regionalny rynek pracy otwarty dla młodych mieszkańców powiatów: lubańskiego, bolesławieckiego i zgorzeleckiego”. W ten sposób pragniemy promować dobre praktyki dot. działań wspierających współpracę wszystkich instytucji rynku pracy z placówkami kształcenia zawodowego w Regionie południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego.

Podsumowaniem naszej wspólnej aktywności w tym zakresie będzie wręczenie Państwu – jako mającym ogromny wpływ na przyszłość zmieniającego się wciąż rynku pracy uczestnikom naszych debat – Certyfikatów za wspomaganie szkół kształcenia zawodowego z powiatów lubańskiego, bolesławieckiego i zgorzeleckiego w przygotowaniu młodzieży do wejścia na rynek pracy. Uroczyste wręczenie Certyfikatów odbędzie się podczas Regionalnej debaty.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnej debaty o pracy w dn. 8 października
2018 r. o godz. 11.30, w
Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.

Zespół Projektu

R

www.mapadotacji.gov.pl

REGSI © 2016. All Rights Reserved Powered by Aigsc